Biznes charytatywnie

Wspólnie z Fundacją Training Projects uprzejmie namawiamy do zgłaszania się w akcji „Wolontariat pracowniczy”. W ramach tego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mają niecodzienną szansę wylosować nieodpłatne kursy zawodowe – jako swoisty prezent w rewanżu za świadczoną dobroczynność. Na dziś szkolenia rozlosowano wśród ośmiu przedsiębiorstw – co miesiąc losowana będzie kolejna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Beneficjent będzie miał możliwość wybrać lokalizację warsztatu, optymalną dla siebie datę, a co najważniejsze - tematykę warsztatu. Do wyboru jest kilka dziedzin: od psychologii biznesu, przez kreatywność i innowacyjność albo negocjecje czy obsługę klienta, po finanse menedżerskie.

W przeszłości z naszej pomocy skorzystali: Zarząd Regionu Gdańskiego NSZZ "Solidarność", Bison Consulting S.A. i Koło Gospodyń Wiejskich w Granowicach, Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu, EDUSTAR Centrum Szkoleń i Doradztwa.

Wspierane projekty: Modelowy system przystosowania kadr przedsiębiorstw do zmian strukturalnych w gospodarce , Warsztaty edukacyjne formą aktywizacji kobiet wiejskich gminy Kutno, Nowe kwalifikacje - nowe możliwości dla osób powyżej 45 roku życia, Z doświadczeniem w nowoczesność - perspektywiczny pracownik, Internet nie taki straszny - kurs komputerowy dla seniorów z Gminy Kępno.

Spotkania edukacyjne dla beneficjentów w tym programie charytatywnym prowadzimy w ośrodkach konferencyjnych, które zaoferowały bezpłatne goszczenie wolontariuszy. Pomarańczowy Jeleń w Zakopanem i Diamentowy Dąb w Krapkowicach.

Naszym partnerem w zakresie wolontariatu pracowniczego jest spółka badawcza Akademia Przywództwa z Poznania. To najlepsza firma w dziedzinie symulacji menedżerskich, wydarzeń team building i wybranych szkoleń rozwoju osobistego. Wspólnie oferujemy Państwu następujące rozwiązania:

- symulacje planszowe z dziedziny zarządzania projektem, planowania strategicznego, finansów dla niefinansistów, organizacji czasu pracy, optymalizacji produkcji i rozwiązywania problemów

- Realizowane w plenerze lub budynku wydarzenia integracyjny o mocno szkoleniowym charakterze – fabuły wspierające kompetencje z zakresu współdziałania w grupie, komunikacji interpersonalnej, motywowania pracowników czy rozwiązywania konfliktów.

- Warsztaty z zarządzania z poniższego zakresu: komunikacja międzykulturowa, myślenie strategiczne, wdrażanie zmian organizacyjnych, zarządzanie zespołem, zarządzanie przez cele, asertywność, oraz problematyka sprzedażowa

Jako współpracownik tej organizacji gwarantujemy preferencyjne ceny na wszystkie opisane tutaj narzędzia – 30procent po powołaniu się na nas. Dodatkowo dla każdego z klientów zaproponujemy na życzenie coaching o charakterze follow up po szkoleniu.

Tagi:
Losowy

Szkolenia anglojęzyczne

Szkolenia i kongresy Przez ostatnie 10 lat braliśmy udział w tych konferencjach, szkoleniach i wyjazdach zagranicznych: Niezawodne systemy rozproszone (SRDS), 2010 29. IEEE, BudapesztMicro-NanoMechatronics and Human Science (MHS), 2007 , Cybernetyczne Inteligentne Systemy (CIS), 2008 7. IEEE, PoznańKształcenie na odległoś

Czytaj więcej...