Moje doświadczenia

Działania związane z zarządzaniem załogą i wsparcie pracowników w rozwoju osobistym są obszarami, przy jakich większość kadry kierowniczej robi niezliczone błędy. Lekceważenie i instrumentalizm w stosunku do ludzi pracujących w firmie czy też wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to raptem dwa z wielu grzechów, jakie często się obserwuje w firmowych relacjach.


Jeśli stosunki panujące w jakiejś firmie wśród załogi i pracowników pozostawiają wiele do życzenia, to bardzo chętnie spróbuję w tym pomóc. W pracy, którą wykonuję przede wszystkim się koncentruję na kompleksowym podejściu, próbując się zająć wszystkimi obszarami w nieco większym przedziale czasu. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na firmę, która wymaga pomocy, poznać jej długofalowe cele, i odpowiednio dobrać wszelkie działania.


Z pewnością niezwykle przydaje mi się w pracy wykształcenie, które posiadam. Udało mi się skończyć psychologiczne studia na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalności związanej z psychologią pracy. Po skończeniu tej uczelni w dalszym ciągu dążyłam do poszerzenia wiedzy, zapisując się na dodatkowe kursy z dziedziny zarządzania zasobami pracy, doradztwa zawodowego czy też sposobów mediacji.


Przez zdobyte doświadczenie mogę się w pełni realizować podczas realizacji swojej pracy. Współpracuję zarówno z prywatnymi firmami i korporacjami, jak również z administracją, urzędami i organizacjami pozarządowymi. Do moich klientów należą podmioty, które obsługuję w każdym obszarze powiązanym z HR, to znaczy w procesach rekrutacji i przygotowywaniu projektów motywacyjnych.


Zajmuję się także kompleksowym wdrażaniem sposobów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, a oprócz tego treningami i rozwojem zawodowym. Bardzo lubię się dzielić swoimi umiejętnościami, między innymi za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla managerów i specjalistów HR oraz wielu publikacji w branżowych pismach.


Nawiązanie współpracy z moją osobą to przede wszystkim pełna poufność, tematy związane z dyskrecją są dla mnie bardzo ważne. Mogę się między innymi zająć realizacją personalnych audytów, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  oraz optymalizuję zagadnienia związane z kadrami. Mogę także przeprowadzić gry zespołowe dla pracowników, które dostarczą cennej wiedzy równocześnie zwiększą poziom motywacji do lepszej pracy.


Tagi:
Losowy

Nowe programy

Technologia pozyskiwania i produkcji lasów - wprowadza metody zarządzania, ochrony i pozyskiwania drzewostanów i specjalnych upraw leśnych; obejmuje konserwację i naprawy sprzętu, sadzenie drzew, selekcję i identyfikację drzew do specjalnych zastosowań, przesadzanie i pozyskiwanie drzew, zarządzanie lasami i przestrzeg

Czytaj więcej...