Szkolenia

Kłania się Państwu Roksana Kowalska. Razem z gronem kulturoznawców zapraszamy na szkolenia biznesowe, seminaria menedżerskie , szkolenia techniczne , sprzedażowe dla firm, a także cykle wyrównacze dla młodzieży . Nasze międzynarodowe programy przygotują Ciebie i Twoich pracowników, lub rodzinę na wyjazdy i przeprowadzkę za granicą.

Już w okresie nauki zaczęłam się interesować zagadnieniami wiążącymi się z HR, co pozwoliło mi dostać ciekawą posadę w jednej z agencji która się zajmowała szeroko pojętym human resources. Następne miejsca pracy to zwiększające się wyzwania, ale też dalsze punkty, które można wpisać do CV. W czasie swojej pracy mogłam się między innymi zająć procesami rekrutacji na wiele stanowisk, a poza tym programami motywacyjnymi i lojalnościowymi. Na dzień dzisiejszy współpracuję z paroma szkołami jako ekspert od zasobów ludzkich.

Zwiększając od jakiegoś czasu posiadane umiejętności fachowe zdecydowałam się ukończyć szkołę trenerów. Dzięki temu wszystkiemu sama mogę teraz zajmować się szkoleniami i warsztatami z zakresu rekrutacji, obejmujące również tematykę związaną z prawem. Jednym z bardziej interesujących wyzwań w mojej karierze były warsztaty z obszaru employer brandingu, które prowadziłam przez okres dwóch lat dla studentów Politechniki Krakowskiej. Na obecną chwilę jestem cenionym wykładowcą na kilku wyższych uczelniach.

Przy realizacji życiowych planów niezwykle jest przydatne uzyskane z takim trudem wykształcenie, miałam możliwość ukończyć bowiem Wydział Prawa na UW. Dość długo nie bardzo wiedziałam, czy ukończone prawo pracy w jakikolwiek sposób się przyda przy dalszej pracy. Ale dość szybko przekonałam się jedna, że pozyskana w czasie studiów wiedza bywa bardzo pomocna, mam także zamiar dużo czasu poświęcać na jej ciągłe poszerzanie.

Z takich też powodów podjęłam studia podyplomowe w SGH. W chwili obecnej zaczęłam trzeci rok, i zastanawiam się się nad terminem obrony swojej pracy doktorskiej. Jestem pewna, że pozytywne ukończenie studiów, które mi się tak podobają dostarczy mi całkiem sporo interesujących możliwości.

Swoim wieloletnim doświadczeniem dzielę się bardzo chętnie, uczestnicząc w prelekcjach i spotkaniach. Chętnie też współpracuję z dużą ilością mediów, w których publikuję swoje artykuły na zagadnienia wiążące się z branżą HR.

Na zakończenie jestem spełnioną i szczęśliwą mamą. Dwaj moi chłopcy czasami są co prawda mocno hałaśliwi, jednak przyglądanie się jak szybko rosną, jak bez przerwy chcą się uczyć nowych rzeczy i zapoznają się ze światem jest czymś nie do opisania. Na szczęście dałam radę pogodzić zajmowanie się rodziną z rozwijaniem swojej kariery, z czego jestem niezmiernie szczęśliwa.

Tagi:
Losowy

Zapraszamy na szkolenia otwarte

Serdecznie zapraszamy Naszych Klientów do rezerwacji miejsca na poniższe spotkania: Głos przywództwa: inspirujące przywództwo - analiza studiów przypadku, obiekt szkoleniowy „Pan Tadeusz” w Krynicy Górskiej, instruktor: Albert Królik Przywództwo - Fundamenty: Tworzenie własnego planu rozwoju przywództwa - -

Czytaj więcej...